, ,

KRYO Košice

-50% na vstup do KRYOKOMORY pre 2 osoby (pri zakúpení 2 vstupov na osobu) – každý zákazník môže využiť túto možnosť 1x

-20% na jednorazový vstup do kryokomory (aj opakovane)

-5% na permanentky (aj opakovane)

Nárok na zľavu má každý zákazník, ktorý predloží covid preukaz a požiada o zľavu.

Účinky kryoregenerácie možno rozdeliť na regeneračno-rekondičné, rehabilitačné, preventívne a kozmetické.

• Regeneračno – rekondičný efekt: vylučovanie hormónov, najmä testosterónu, v priebehu kryoregenerácie je zaujímavé najmä pre športovcov. Tento jav má totiž priamy vplyv na rast svalovej hmoty a na zvýšenie výkonnosti pri silovom a vytrvalostnom tréningu. Obmedzuje riziko pretrénovania a podporuje svalovú relaxáciu i celkovú biologickú regeneráciu.
• Rehabilitácia: pôsobenie nízkych teplôt urýchľuje regeneráciu mäkkých tkanív a kĺbov po úrazoch (pomliaždenie s krvným výronom, vyvrtnutie), eliminuje krvácanie, opuchy a zápal, znižuje bolestivosť. Priaznivo pôsobí pri mnohých ochoreniach. Pacientom sa zlepší kvalita života.
• Prevencia: hlavne pocity a zdravotný stav ľudí (ktorí už majú dlhodobejšie skúsenosti s kryoterapiou), evidentne svedčia o tom, že kryoterapia pôsobí pozitívne nie len na imunitný systém. Prežívate často stres, trpíte nespavosťou a únavou? Príďte ku nám a popýtajte sa našich verných klientov na ich osobné skúsenosti.
• Kozmetický efekt: priamym pôsobením chladu sa stimuluje pokožka a provokuje k vytváraniu kolagénu. Pri pobyte v kryokomore telo zvýši výdaj energie čo doznieva aj po procedúre. Spaľovanie kalórií pozitívne ovplyvňuje celulitídu.

 

OC Atrium Optima,

Moldavská cesta 32,

Košice 040 11

 

+421 918 299 784

www.kryokosice.sk