, ,

Košice Hotel****

-5% z celkového účtu

Nárok na zľavu má každý zákazník, ktorý predloží covid preukaz a požiada o zľavu.

Kategórie: , ,
KOŠICEHOTEL svojou strategickou polohou je prvým hotelom pri vstupe do mesta v smere od Bratislavy a zároveň je najbližšie ku košickému letisku, vzdialený iba 5 minút jazdy. Našim hosťom ponúkame odvoz z letiska aj na letisko. Historické centrum Košíc rovnako aj železničná stanica sú vzdialené 5 minút jazdy. Len pár metrov chôdze sa nachádza najväčšie obchodno-zábavné centrum na východnom Slovensku www.atrium-optima.sk/ so zastávkami MHD.
Hotel s 24 hodinovou prevádzkou recepcie má k dispozícii 76 lôžok ( z toho 15 prísteliek ) a ponúka ubytovanie v 39 priestranných komfortne zariadených klimatizovaných izbách a apartmánoch s vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami a sušičom na vlasy. Súčasťou izby je aj TV s plochou obrazovkou, trezor a minibar. Bez poplatku klientom ponúkame parkovanie a Wi-Fi/LAN pripojenie na internet.
Hotelová reštaurácia s kapacitou 70 osôb a lobby barom uspokojí aj náročného zákazníka. Správnou voľbou pre obchodné rokovania, konferencie, ako aj pre akékoľvek spoločenské akcie je konferenčné centrum Košice Hotela.
Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Preto sme pripravení vyjsť v ústrety individuálnym požiadavkám hostí.
Moldavská cesta 51
040 11 Košice
+421 918 943 329
rezervacie@kosicehotel.sk