,

HoplaLand

pripravujeme

Kategórie: ,

Hoplaland je športovo-relaxačné indoorové detské centrum zamerané na spoločné voľnočasové aktivity detí a rodičov, s kvalitnou kávou, nepretržitým animačným programom, organizáciou detských osláv a dohľadom pre deti do 12 rokov

 

Detský svet HoplaLand v OC Cassovia v Košiciach je športovo-relaxačné indoorové centrum pre deti a ich rodičov. V HoplaLande majú deti možnosť aktívne tráviť voľný čas, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, a to všetko v atraktívnom detskom prostredí, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov.

Deti tu nájdu profesionálne a medzinárodne certifikované atrakcie, medzi najväčšie lákadlá patrí obrovská šmýkalka. Súčasťou labyrintu je dráha s profesionálnymi elektrickými autíčkami. Ak má rodič hyperaktívne, alebo jednoducho len zdravo živé dieťa, ocení jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku aj v čase nepriaznivého počasia, predovšetkým v jesennom a zimnom období.

Na deti počas hry dohliada tím skúsených animátoriek, ktoré sa starajú o bezpečnosť, zábavu a tiež o pitný režim dieťaťa. Prítomnosť rodiča v centre sa nevyžaduje, avšak rodičia, ktorí majú chuť zahrať sa spolu s deťmi, majú vstup povolený.

Súčasťou detského sveta HoplaLand je príjemná čokoládovňa, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. V čokoládovni sa podávajú nealkoholické nápoje, kvalitná káva, čaj, pravá varená čokoláda a 100% ovocné fresh nápoje.

Súčasťou centra je tiež samostatný party room, v ktorom sme vytvorili priestor na organizovanie veľmi atraktívnych detských osláv.

Na prevádzke sa nachádzajú detské toalety a pre najmenšie detičky je k dispozícii prebaľovací pult.

Z dôvodu zabezpečenia maximálnej hygieny je vstup do našich priestorov možný len v ponožkách.

Detský svet HoplaLand v Galérii Košice je športovo-relaxačné indoorové centrum pre deti a ich rodičov. Je v poradí druhým otvoreným HoplaLandom v Košiciach.

Pre najmenšie deti je kdispozícii samostatné miniihrisko.

Všetko, čo si malé deti natrénujú na miniihrisku, si môžu následne otestovať vo veľkom labyrinte spoločne so svojimi veľkými kamarátmi.

Rodičia ocenia našu kaviarničku, v ktorej majú svoje deti ako na dlani, stále na nich vidia a môžu v kľude sedieť a kávičkovať bez toho, aby odbiehali od stola.

Na deti počas hry dohliada tím skúsených animátoriek, ktoré sa starajú o bezpečnosť, zábavu a tiež o pitný režim dieťaťa. Prítomnosť rodiča v centre sa nevyžaduje, avšak rodičia, ktorí majú chuť zahrať sa spolu s deťmi, majú vstup povolený.

Z dôvodu zabezpečenia maximálnej hygieny je vstup do našich priestorov možný len v ponožkách.